ORGANIZACJA WESELA

Dostarczamy usługi niezbędne do organizacji ślubu i wesela. Dbamy o szczegóły, pracujemy z pasją. Uczynimy dzień zaślubin magicznym.

Wesela

Event Wizards - Organizacja wesel Warszawa
organizacja wesela warszawa

Zorganizujemy Wasze wesele z klasą. Wszystko czego potrzebujecie - w jednym miejscu.

Każda para młoda marzy, aby o ich przyjęciu mówiło się: wesele z klasą. Zajmujemy się przygotowaniem wesela od A do Z. Zaplanujemy Wasze wesele w najdrobniejszych szczegółach. Świadczymy też pojedyncze usługi. DJ na wesele? Kwiaty na wesele? Fotograf ślubny? Wszystko to i wiele więcej znajdziecie w naszej ofercie.

Współpracownicy Event Wizards to pasjonaci branży eventowej. Mamy doświadczenie w pracy na kameralnych obiadach weselnych, a także bankietach dla kilkuset gości. Do każdego wesela podchodzimy indywidualnie. Wesele z klasą to przyjęcie na którym nie może zabraknąć usług najwyższej jakości.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dostarczyć wszystko czego potrzebujecie do organizacji magicznego wesela. Już dziś sprawdźcie jak możemy pomóc, aby przygotować Wasze wesele z klasą.

Jak zorganizować wesele z klasą? Trzy proste kroki.

Po pierwsze – pomysł na wesele. Wesele z klasą to przede wszystkim pomysł na konwencję wesela. I nie chodzi tylko i wyłącznie o wybór sali na wesele. Pomysł na wesele to także ilość gości, stylistyka wesela czy dobór dodatków. W zależności od sytuacji para młoda może zdecydować się na zaproszenie na wesele większej części rodziny. Z kolei innym pomysłem może być wesele w gronie przyjaciół i znajomych z dzieciństwa. Niezależnie od pomysłu na wesele odpowiednia konsekwencja pomoże w organizacji przyjęcia o jakim będzie się mówić: wesele z klasą.

Po drugie – usługodawcy na wesele. Jeśli chcemy zorganizować wesele z klasą warto uważnie podejść do wyboru usługodawców. Począwszy od wedding plannerki, przez salę na wesele, DJ na wesele, na fotografie ślubnym czy kwiatach na wesele kończąc. Warto stawiać na firmy, które mają za sobą niejedno wesele i umieją dobrze zaprezentować swoją pracę.

Po trzecie – dzień wesela. Wesele z klasą to przyjęcie, które praktycznie dzieje się samo. Udane wesele to dzień, który para młoda może poświęcić sobie oraz gościom. Dobrze dobrani usługodawcy współpracują ze sobą i profesjonalnie wykonują powierzoną im pracę. Warto przygotować się na dzień wesela: być wypoczętym i dużo wcześniej omówić szczegóły z podwykonawcami. Wesele z klasą może zapewnić wedding plannerka czy doświadczony DJ na wesele – osoby, które zdejmą z pary młodej szereg obowiązków.