Eventy

Kompleksowo organizujemy i wspieramy eventy firmowe. Od niewielkiej imprezy po bankiet na kilkaset osób. Oprawa muzyczna, technika estradowa, relacja, scenografia i wiele więcej.

Eventy

Wszystko czego potrzebujecie na event - w jednym miejscu.

Event Wizards to agencja eventowa, która pomoże w organizacji każdego firmowego wydarzenia. Zajmujemy się projektami od A do Z, ale świadczymy też pojedyncze usługi. Budowanie relacji w firmie oraz event marketing rozumiemy doskonale. Personalizujemy naszą pracę tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających.

Obsługiwane eventy

„Nie da się” nie istnieje. Wspieramy standardowe oraz nieszablonowe eventy organizowane przez małe firmy i duże organizacje. Chętnie pomożemy jeśli przygotowujecie:

  • imprezę integracyjną,
  • szkolenie,
  • bankiet i rozdanie nagród,
  • piknik rodzinny,
  • otwarcie biura lub punktu sprzedaży,
  • promocję produktu,
  • ekspozycję targową.

Z radością podejmujemy się projektów, które wykraczają poza standardowe ramy. Chętnie też inspirujemy klientów i sami proponujemy nowatorskie pomysły na event.

Zakres usług

Doświadczenie i duża baza kontaktów pozwala nam dostarczyć wszystko czego potrzebujecie na event. Eventy to nasza pasja. Stale szukamy nowych możliwości uczynienia Waszego eventu doskonałym. Podejmujemy się zarówno realizacji od A do Z, ale też wspieramy eventy pojedynczymi usługami. DJ na imprezę, nagłośnienie imprez? A może fotograf eventowy? To i wiele więcej znajdziecie w naszej propozycji.

Event Wizards - agencja eventowa

Jako agencja eventowa skupiamy się na personalizacji usług oraz jakości. Przez jakość rozumiemy świetną komunikację z klientami oraz dbałość o szczegóły. Od pierwszego maila do wystawienia faktury robimy wszystko, aby event był jak najbardziej udany.

Agencja eventowa to dobrze naoliwiony mechanizm. A personalizacja usług to dla nas standard przy każdej realizacji. Staramy się poznać branżę klienta i zbieramy niezbędne informacje. Planujemy i kalkulujemy. Jako agencja eventowa zasilamy firmy w kreatywne pomysły na event. Kolejne udane realizacje to eventy, które napędzają biznes zarówno małych firm, jak dużych organizacji.