DJ, KONFERANSJER, MUZYCY NA WESELE

Doskonała oprawa muzyczna i prowadzenie wesela? A może DJ i konferansjer na event? Mamy wszystko co potrzebne aby wypełnić Wasz parkiet po brzegi.

DJ, konferansjerzy, muzycy

DJ na wesele Warszawa
muzycy na wesele

DJ na wesele

Event Wizards to przede wszystkim agencja dostarczająca doskonałą oprawę muzyczną i prowadzenie wesel. Nasi DJ/konferansjerzy mają wieloletnie doświadczenie i setki zagranych imprez w portfolio.

DJ na wesele od Event Wizards to przede wszystkim:

 • doskonałe wyczucie klimatu i najlepszy mix muzyki tanecznej,
 • szeroki repertuar i doświadczenie w pracy dla różnych grup wiekowych
 • uśmiech, profesjonalizm i nienaganna kultura pracy,
 • dobra dykcja i sprawne prowadzenie wesela. Event Wizards dostarcza oprawę muzyczną dla wymagających klientów. Zapraszamy do wysłania zapytania. Przygotujemy dla Was wymarzoną usługę;
 • DJ/konferansjer,
 • nagłośnienie estradowe,
 • dekorację światłem i wiele więcej.

DJ na imprezę

Integracja? Otwarcie biura? A może bankiet dla klientów? Event Wizards ma dla Was doskonałych DJ na imprezę.

DJ od Event Wizards mają ogromne doświadczenie w pracy podczas wydarzeń:

 • dla biznesu
 • dla osób prywatnych
 • dla szkół, NGO i administracji

Zapewniamy zarówno DJ z konsoletą (do wpięcia w zastaną na miejscu instalację audio), jak też nagłośnienie estradowe, ruchome głowy sterowane komputerowo czy dekorację światłem.

Smiley faceDJ – Piotr „Flow”

Od 2010 roku zajmuje się oprawą muzyczną i prowadzeniem wydarzeń. Posiadaogromne doświadczenie zdobyte na weselach, bankietach firmowych oraz imprezach zamkniętych. Nie ogranicza się do jednego gatunku muzyki. Prywatnie jego serce bije do elektronicznej muzyki tanecznej. Po latach spędzonych w branży, założył team Event Wizards. Wraz ze współpracownikami jest w stanie dostarczyć każdą usługę niezbędną do organizacji wymarzonego przyjęcia.

Smiley faceDJ – Maksymilian „Majestic”

Doświadczony DJ z szerokim dorobkiem klubowym. Rozgrzewał parkiety Capitolu, Ritual, XOXO czy Klubo. Absolwent WSDJ Studio, który stale rozwija swoje umiejętności i portfolio zagranych imprez. Miłośnik muzyki house, autor cyklu mixów „I House U”. Maks jako DJ na imprezę jest gwarancją najlepszej selekcji i doskonałego połączenia muzyki tanecznej. Uśmiechnięty, energiczny, doświadczony w pracy dla najbardziej wymagających klientów.

Konferansjer na wesele i eventy

Event Wizards zaprasza do skorzystania ze wsparcia doświadczonych konferansjerów.

Nasi prezenterzy są w stanie poprowadzić każdy rodzaj eventu:

 • galę, rozdanie nagród, spotkanie firmowe, piknik,
 • program telewizyjny, reportaż z wydarzenia,
 • prestiżową imprezę prywatną.

Robert, konferansjer na wesele warszawaKonferansjer – Robert

Odpowiedzialny za pracę konferansjerów w Event Wizards. Doświadczony prezenter obecny m.in. w telewizji Polsat, TV4 czy 4Fun.tv. Gościnnie występował również na antenie TVN. Jako konferansjer ma za sobą ponad 1000 wystąpień publicznych. Prowadził konferencje, gale, eventy, wydarzenia sportowe czy konkursy piękności. Animator i trener wystąpień publicznych. W swoim portfolio ma pracę dla takich marek jak: 3M, BZ WBK, Samsung, T-Mobile, Hasbro, Disney, PZU, PGE Narodowy, EFL, Multikino, AVON, Orlen, Dr Max czy Bosch.

Muzycy

Magiczne przyjęcie to nie tylko dobry DJ i profesjonalny konferansjer. Event Wizards poleca pracę muzyków, którzy uświetnią Wasze wydarzenie.

Wejścia wokalistów czy instrumentalistów doskonale sprawdzą się na:

 • zaślubinach oraz w trakcie wesela,
 • podczas wydarzeń firmowych,
 • na galach, rozdaniach nagród,
 • podczas prestiżowych imprez prywatnych.

Czekamy na Wasze zapytanie dotyczące oprawy muzycznej przyjęcia. Sprawdzimy dostępność poszczególnych artystów i złożymy Wam zaskakująco korzystną ofertę. Wspólnie wyczarujemy najlepszą muzykę na Wasze wydarzenie.

Smiley faceSkrzypaczka – Dominika

Utalentowana skrzypaczka o wszechstronnym repertuarze. Dominika potrafi zarówno doskonale improwizować np. podczas setów DJ, jak też być atrakcją wieczoru z szerokim wachlarzem muzyki rozrywkowej. Jej skrzypce uświetniają najpiękniejsze śluby kościelne i cywilne, a także rozgrzewają parkiet eleganckich wesel na terenie całej Polski. Uśmiech i młodzieńcza energia to coś co pomaga jej zjednywać gości każdego eventu.