INNE WYDARZENIA

Bankiet? Studniówka? Piknik? Dostarczamy usługi niezbędne do organizacji wydarzeń. Pomagamy osobom prywatnym, administracji, NGO. Wyślijcie zapytanie - zróbmy tę imprezę razem.

Inne wydarzenia

Oprawa muzyczna, scenografia, a może relacja foto? Mamy wszystko czego potrzeba do organizacji Waszego wydarzenia.

Przychodzimy z pomocą wszystkim, którzy planują organizację imprezy. Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości usług na każdy rodzaj spotkania. Nie jest dla nas ważna skala wydarzenia. Do każdego zlecenia podchodzimy równie poważnie. Jest przecież tyle okazji do świętowania.

Obsługujemy osoby prywatne i klientów instytucjonalnych. Świadczymy pojedyncze usługi, ale też z radością podejmiemy się organizacji imprezy od A do Z.

Najczęściej pracujemy przy:

    • bankietach; jubileuszach, zjazdach rodzinnych, otwarciach wystaw czy imprez cyklicznych,
    • studniówkach i imprezach szkolnych,
    • piknikach; na terenach prywatnych, skwerach i w parkach.

Specjaliści Event Wizards czekają na Wasze zapytanie. Jeśli potrzebnej Wam usługi nie znaleźliście w naszych materiałach, śmiało o nią zapytajcie. Wieloletnie doświadczenie pomaga nam dostarczać wszystko czego potrzeba do organizacji wydarzenia. Nasze: oferta i wycena, na pewno pozytywnie Was zaskoczą. Wspólnie wyczarujemy doskonały event.

Bankiet

Mamy duże doświadczenie w organizacji bankietów. Zapewniamy oprawę muzyczną, oświetlenie, kwiaty i wszystkie usługi niezbędne do realizacji spotkania. Możemy pomóc Wam w znalezieniu wymarzonej lokalizacji i porównać oferty dostępne na rynku. Jubileusz? Zjazd rodzinny? A może otwarcie większego wydarzenia? Bankiet zrealizowany przez Event Wizards będzie wspominany jeszcze długo po jego zakończeniu.

Studniówka

Studniówka czyli bal z okazji zbliżającej się matury to wspaniała okazja do świętowania. Event Wizards poleca swoją kompleksową pomoc przy organizacji studniówki. Od zaplanowania miejsca i wystroju, przez oprawę muzyczną, dekorację światłem po dodatkowe atrakcje. Mamy doświadczenie w pracy na terenie szkół, hoteli i restauracji.

Piknik

Jeśli planujecie piknik zajmiemy się nim od A do Z. Pomożemy też jeśli szukacie oprawy muzycznej czy dodatkowych atrakcji. Wasz wymarzony piknik uwieczni nasz fotograf i zespół video. Pracujemy na terenach prywatnych, skwerach i w parkach. Piknik rodzinny lub firmowy? Wydarzenie lokalnej społeczności? Event Wizards przygotuje zaskakująco dobrą ofertę na Wasze spotkanie.