CZĘSTE PYTANIA

Nasza oferta jest prosta i przejrzysta. Jeśli nie znaleźliście odpowiedzi na interesujące Was pytanie, czekamy na kontakt.

Częste pytania

Świadczymy usługi niezbędne do organizacji wydarzeń: wesel, eventów dla biznesu, bankietów czy studniówek. Dostarczamy pojedyncze usługi lub organizujemy imprezy od A do Z.

Team Event Wizards działa od niedawna, ale każdy z jego członków to fachowiec w branży eventów. Piotr „Flow”, lider Event Wizards, zajmuje się wydarzeniami od 2007 roku. Jako DJ/konferansjer jest związany z branżą weddingową od 2010 roku.

Wierzymy w magię udanych wydarzeń. Wyróżnia nas zaangażowanie i dbałość o szczegóły. Każdą imprezę traktujemy indywidualnie i z należytą starannością.

Pracujemy na weselach, eventach dla biznesu i innych wydarzeniach. Mamy doświadczenie w organizacji bankietów, studniówek czy pikników. Pracujemy dla klientów prywatnych, biznesowych, administracji oraz NGO. Świadczymy usługi zarówno dla małych imprez jak i wydarzeń dla kilkuset gości.

Jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkie usługi niezbędne do organizacji magicznego wesela. Począwszy od wsparcia wedding plannerki, przez oprawę muzyczną, foto i video po kwiaty oraz dekoracje. Event Wizards może dostarczyć dekorację światłem, ściankę za parą młodą, wyjątkowy napis LOVE i fotobudkę. Dysponujemy też zestawem mebli do organizacji zaślubin w ogrodzie.

Agencja Event Wizards jest w stanie zorganizować imprezę firmową od A do Z. Od koncepcji przez organizację i obsługę po follow-up wydarzenia. Dysponujemy kreatywnym zespołem, który pomoże w opracowaniu scenariusza i dobierze optymalną lokalizację. Zapewnimy prowadzenie, oprawę muzyczną oraz dodatkowe atrakcje. Dokonamy rejestracji foto/video, a przestrzeń wydarzenia udekorujemy kwiatami oraz niezbędną scenografią. Jeśli nie znaleźliście konkretnej usługi na naszej stronie, prosimy o kontakt.

Pracujemy na każdym rodzaju wydarzeń. Mamy doświadczenie w organizacji imprez dla osób prywatnych, szkół, administracji i NGO. Czekamy na Wasze zapytanie jeszcze dziś.

Event Wizards powstało z doświadczenia w obsłudze muzycznej wydarzeń. Do waszej dyspozycji pozostają DJ, konferansjerzy i muzycy. Najlepszy miks muzyki tanacznej i kulturalne, ale swobodne prowadzenie imprez to nasza specjalność. Oczywiście zapewniamy całą technikę estradową – nagłośnienie i oświetlenie najwyższej jakości.

Nasi DJ/konferansjerzy pracują zawsze według zasad uzgodnionych z organizatorem wydarzenia. To czym się charakteryzują to przede wszystkim najlepszy miks muzyki tanecznej oraz kulturalne, swobodne prowadzenie. Zawsze staramy się grać w sposób urozmaicony i energetyczny. Celem – pełny parkiet. Narzędziem – doskonały repertuar od początków muzyki XX wieku po najnowsze utwory w klubowych remiksach. Prowadząc wydarzenia dbamy o komfort gości. Pracę z mikrofonem doprowadziliśmy do perfekcji. Zespół Event Wizards z przyjemnością prowadzi też przyjęcia w języku angielskim.

Czysty dźwięk i doskonałe oświetlenie to nasza specjalność! Koordynator techniki estradowej zadba o dobór, montaż i obsługę niezbędnego wyposażenia. Dysponujemy kolumnami, mikserami, mikrofonami, konsolami DJ, ruchomymi głowami i dekoracją światłem (PAR i belkami LED). Możemy zapewnić nagłośnienie i oświetlenie zarówno niewielkiego przyjęcia, jak też bankietu dla kilkuset gości.

Event Wizards dostarcza pełną rejestrację foto i video. Specjalizujemy się w weselach, eventach dla biznesu i innych wydarzeniach. Przykuwające oko zdjęcia i dynamiczne relacje filmowe. Zapraszamy do galerii, aby zapoznać się z pracami naszych fotografów i filmowców.

Do Waszej dyspozycji są najwyższej jakości usługi florystyczne i dekoratorskie. Obsługę tego rodzaju zleceń koordynuje Magdalena, która współpracuje z najlepszymi firmami florystycznymi w Polsce. Jej klientami są wymagające pary młode oraz wiodące marki działające na terenie całego kraju.

Event Wizards świadczy wszystkie usługi potrzebne do organizacji wymarzonej imprezy. Jeśli nie zajmujemy się czymś na co dzień, dysponujemy ogromną bazą kontaktów i rabatów udzielanych nam przez partnerów biznesowych. „Nie da się” nie występuje w naszym słowniku. Czekamy na Wasze zapytanie jeszcze dziś.